Публікації

Осінні пригоди

ТЕМА: Осінні пригоди у нашому парку МЕТА: Ознайомити учнів з осінніми змінами в природі. Вчити спостерігати за барвами, звуками осінньої природи ,знаходити дивне, казкове у звичайному, складати казки, розповіді за власними враженнями. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Міський парк. ХІД УРОКУ 1. Виразне читання віршів про осінь з метою створення емоційного настрою, активізації чуттєвого і слухового сприйняття, уяви, збагачення образної лексики. ― Яка зараз пора року? ― Як називають осінь? (Чарівницею, золотою, щедрою, багатою, золотокосою). ― Які вірші ви знаєте про осінь? Ясне сонце не гріє, Холодок повіва. Засихає, жовтіє На узліссі трава. Осипаються клени, Листя з дуба летить… Лиш ялинка зелена Серед лісу стоїть. Г. Бойко. ― Якими барвами розмалювала художниця - осінь дерева, трави? Що вабить око в осінньому лісі? Що навіває сум? Хто в хустинці червоненькій Став у лісі між дубів? Може дівчина маленька Назбирать прийшла грибів? Ні, не дівчина там стала. Горобин...
ТЕМА : Осінні квіти МЕТА : познайомити дітей з осінніми квітами, що ростуть на квітниках, вчити бачити в природі неповторне, нове. Розвивати мову, збагачувати словник. Виховувати любов до природи, почуття прекрасного, вчити розуміти красу, берегти і примножувати її. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ : пришкільне подвір’я. ХІД УРОКУ 1.      Організований вихід учнів на пришкільне подвір’я . 2.      Бесіда. ― Якщо зараз ви довкола подивитесь, що найбільше сподобається? Чим можна безперестанку милуватися? Відгадайте: Яскраві пелюстки, І запах пречудовий І хочеться усім Їх бачить знову й знову.                                                  /Квіти/ Квітка – це слово невелике, а скільки в ньому можна побачи...